جزئیات ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان تکمیل‌ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد

۱۷ مهر ۱۳۹۶ | ۱۹:۳۲ کد : ۲۰۸۹ اخبار
تعداد بازدید:۵۱۴

به گزارش  روابط عمومی واحد تهران غرب به نقل از  خبرگزاری آنا، نتایج انتخاب‌رشته مرحله تکمیل‌ظرفیت آزمون‌های کارشناسی‌ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شده و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت اعلام نتایج مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به نشانی‌‌ www.azmoon.net از نتایج خود مطلع شوند.

سنوات تحصیل در دوره کارشناسی‌ارشد ناپیوسته به ویژه برای مشمولین 3 سال است و قابل افزایش نیست. پرونده همه پذیرفته‌شدگان علمی آزمون‌های سال 96 برای احراز صلاحیت‌های عمومی تحت بررسی است و نتیجه آن متعاقبا از سوی دفتر گزینش صلاحیت‌های عمومی سازمان مرکزی به اطلاع واحد‌های دانشگاهی خواهد رسید.

با توجه به اعلام اداره کل امور اتباع و مهاجران خارجی وزارت کشور، مجوز ثبت‌نام اتباع خارجی مقیم، متعاقب انجام تشریفات قانونی و بررسی صلاحیت‌های اقامتی اتباع مزبور و اعلام رسمی آن توسط آن ادره خواهد بود و تا قبل از آن پذیرش این افراد به صورت موقت است.

پذیرفته‌شدگانی که در فرم ثبت‌نام اینترنتی شرکت در آزمون، خود را مشمول ماده واحده مصوب مجلس شورای اسلامی موضوع استفاده از سهمیه رزمندگان وایثارگران دانستند باید هنگام ثبت نام فرم مربوط به تعهدنامه استفاده از این سهمیه‌ها را تکمیل و به واحد یا مرکز دانشگاهی ارائه دهند.

پذیرفته‌شدگان کارشناسی‌ارشد و دکتری برای اطلاع از زمان ثبت‌نام باید به سایت اینترنتی واحد دانشگاهی محل پذیرش مراجعه کنند و در صورت نبود زمان‌بندی خاصی از سوی واحدها، باید در روز سه‌شنبه 18 مهر با همراه داشتن مدارک لازم به واحدهای مربوطه که نشانی و تلفن آنها در سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی www.sanjesh.iau.ac.ir و سامانه دانشگاه آزاد به آدرس www.iau.ac.ir درج شده است، مراجعه کنند.

عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان در روز مقرر به منزله انصراف تلقی شده و هیچ‌گونه اعتراضی از سوی دانشگاه پذیرفته نمی‌شود.

ذیرفته‌شدگان دوره دکتری مصاحبه ندارند و بعد از ثبت‌نام شروع کلاس‌های آنان از سوی واحدها تعیین و تحصیل دوره مربوطه برای آنها آغاز می‌شود.

پذیرفته‌شدگان برای اطلاع از میزان شهریه در دوره‌های که قبول شده‌اند و نیز مدارک لازم برای ثبت‌نام باید به اطلاعیه‌های مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در دوره‌های کارشناسی‌ارشد و دکتری مراجعه کنند.