پیام پروین داداندیش رییس واحد به مناسبت فرارسیدن ۲۲ بهمن ماه ، سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران

۲۱ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۸:۲۹ کد خبر : ۲۵۱۰ اخبار اخبار تصویری
تعداد بازدید:۲۸۸

 

پروین داداندیش رییس واحد به مناسبت  فرارسیدن  ۲۲ بهمن ماه ،  پیامی به شرح زیر ارائه کرد :

      بسم الله الرحمن الرحیم

بی تردید نظام جمهوری اسلامی ایران دستاورد خون هزاران شهید و صبرو پایداری بی مثال مردم رنج کشیده ای است که آرمان های بلند اندیشه ی اسلام ناب محمدی (ص) و استقامت در مسیر حق را در اولویت قرار دادند.

انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب عظیم فرهنگی است که اصلی ترین پیام آن، بازگشت به شالوده اصیل انسانیت و حرکت بر مدار اخلاق الهی است، همانیکه پیامبر اعظم اسلام آن را بزرگ ترین هدف رسالت خود عنوان فرموده اند.

اینک که 39 سال از عمر پربرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می گذرد،  پژواک صدای ملت ایران در اسلام خواهی و استقلال طلبی در ورای مرزها به نیکی شنیده می شود.

 نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر تدابیر ولایت فقیه و با محوریت قانون اساسی به عنوان میثاق ملی،راه هرگونه بن بست، بحران و یا حتی اختلال و سستی را در مسیر آرمان های بلند خود بسته است و قوای سه گانه بر اساس تفکیک قوا و تقسیم وظایف برای تمشیت امور جامعه و اداره کشور بر اساس قانون حرکت می کنند.

اینجانب به نوبه خود فرارسیدن روز 22 بهمن ماه ،روز پیروزی خون برشمشیر و حق بر باطل را به تمامی ملت شریف و شهید پرور ایران، به ویژه جامعه دانشگاهی، استادان گرامی و دانشجویان عزیز تبریک و تهنیت عرض کرده و امید آن دارم که قدردان خون شهدا، امام شهدا و راه متعالی شهدای انقلاب باشیم و همچنان پرتلاش در عرصه علم و سازندگی رو به سوی افقهای روشن حرکت کنیم و از 22 بهمن به عنوان سرفصلی برجسته در تاریخ سیاسی ایران و نقطه‌ عطفی در روند مبارزات ملت ایران و نمایش همبستگی وحدت ملی با حضور پرشکوه در راهپیمایی سراسری امسال تجلیل کنیم.

 پروین داداندیش

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب