حضور فعال دانشجویان واحد تهران غرب در نمایشگاه الکامپ از ۶ تا ۹ مرداد ماه ۹۷

۱۰ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۷ کد : ۲۹۱۴ اخبار اخبار تصویری
تعداد بازدید:۴۲۴

حضور فعال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب در نمایشگاه الکامپ از 6 تا 9 مرداد ماه 1397

نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. دستاوردهای این تعاملات نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری و تکنولوژیکی فیمابین دست اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه ی صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء می نماید. گشایش های اخیر در حوزه ی بین الملل و اراده ملموس دولت تدبیر و امید، که خود نیز با پیگیری استقرار دولت الکترونیک در زمره ی بزرگترین مشتریان بالقوه این حوزه می باشد، در افزایش حضور صنایع کشور در عرصه های بین المللی، زمینه ی شکوفایی این حوزه از صنعت و فن آوری را بیش از پیش فراهم نموده و انتظار می رود فرصتی تکرار نشدنی را در اختیار فعالان این حوزه در داخل و خارج کشور قرار دهد تا با یافتن مخاطبان بالقوه خود، سطح تعامل بین المللی خویش را بطور چشمگیری ارتقاء بخشند.

حضور دانشگاه آزاد اسلامى با معرفى خدمات الکترونیکی دانشگاه در حوزه‌های دانشجویی و فرهنگی، عمرانی، برنامه‌ریزی، علوم پزشکی، اداری، آموزش و تحصیلات تکمیلی، خدمات و دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد ها در حوزه الکترونیک و خدمات امنیت سایبری واحد علوم و تحقیقات در این غرفه که به همت مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه دایر شده است، ارائه شد.

دانشگاه آزاد اسلامى واحد تهران غرب هر ساله با حضور در این نمایشگاه و با ارائه چندین استارت آپ جدید در حوزه خدمات، شرکت فعال دارد. امسال واحد تهران غرب شتابدهندۀ ایده تا عمل را معرفی نمود و اعضای این شرکت دانش بنیان از غرفه هاى الکام استارز و 400 استارت آپ حاضر در نمایشگاه بازدید و کسب و کارهای نوپا را جهت حضور در شتابدهندۀ ایده تا عمل دعوت نمودند.