پذیرش دانشجو بدون آزمون در شش رشته کار شناسی پیوسته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب

۱۷ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۶:۲۰ کد : ۲۹۱۸ اخبار اخبار تصویری
تعداد بازدید:۱۰۲۶

آغاز ثبت نام در رشته های بدونه آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب

دانشگاه آزاد اسلامی  واحد تهران غرب ،در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۸ - ۹۷ در 6 رشته تحصیلی نسبت به پذیرش دانشجو بدون آزمون و صرفاً براساس سوابق تحصیلی اقدام می‌نماید.

به گزارش روابط  عمومی واحد، پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۸ – ۹۷ در دانشگاه آزاد اسلامی تهران غرب، در مقطع کارشناسی پیوسته در6رشته حقوق،مدیریت دولتی،هتل داری،مدیریت امورگمرکی ،گردشگری  وطراحی صنعتی صورت می‌گیرد.

متقاضیان پذیرش بدون آزمون دردانشگاه آزاداسلامی واحد تهران غرب ،لازم است با مراجعه به سامانه ثبت‌نام اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانیwww.azmoon.org نسبت به دریافت و مطالعه دفترچه راهنمای این دوره اقدام کنند.

داوطلبان می‌توانند با پرداخت مبلغ ۴۰۰ هزار ریال نسبت به خرید کارت اعتباری ثبت نام اقدام و با ورود شناسه ثبت نام، رمز ثبت نام و کد امنیتی به صفحه ورود اطلاعات وارد شوند.

داشتن دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه یا گواهی پایان دوره پیش‌دانشگاهی نظام جدید متوسطه برای پذیرش در این دوره الزامی است.

دارندگان دیپلم فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش نظام جدید که فاقد مدرک پیش‌دانشگاهی و یا مدرک کاردانی هستند، شرایط ثبت نام در این دوره را ندارند. اما فارغ‌التحصیلان دوره‌های کاردانی (اعم از پیوسته و ناپیوسته) غیرمشمول مجاز به ثبت‌نام در این دوره هستند.

بر اساس مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی برنامه‌ریزی، دارندگان مدرک حوزوی مورد تایید حوزه علمیه قم که معادل دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه است (حداقل لمعتین و اصول) به شرط آنکه مشمول وظیفه عمومی نبوده و همزمان در حوزه علمیه تحصیل نکنند، می‌توانند در رشته‌های گروه علوم انسانی دانشگاه آزاد ثبت‌نام کنند.

زمان ثبت‌نام برای دوره‌های کارشناسی پیوسته بدون آزمون (پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی) در نیمسال اول ۹۸ – ۹۷ متعاقباً از سوی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

   

تهران : شهرک غرب ،میدان صنعت ،ابتدای خیابان  فرحزادی ، نرسیده به مجتمع میلاد نور ، ابتدای خیابان سیمای ایران ،پلاک 1

مجتمع آموزشی پیامبر اعظم (ص) دانشگاه آزاد اسلامی تهران غرب