مراسم اختتامییه هشتمین رویداد استارتاپ آپی ایده تا عمل با محوریت گردشگی فرهنگی همزمان با پنجمین جشنواره خوراک با آیین شب یلدا در دانشگاه آزاداسلامی واحدتهران غرب برگزار شد

۳۰ آذر ۱۳۹۸ | ۰۲:۰۷ کد : ۴۱۶۷
تعداد بازدید:۱۴۲۶

به گزارش روابط عمومی واحد، اختتامیه هشتمین رویداد استارتاپی ایده تا عمل با محوریت گردشگری فرهنگی با حضور پرشور دانشجویان و صاحبان ایده در مجتمع پیامبر اعظم (ص)دانشگاه آزاداسلامی واحدتهران غرب برگزار شد.

ابتدا ایده پردازان ضمن ارائه توضیحات مجدد درباره ایده خود هر کدام به تشکیل تیم پرداخته طوریکه به مدت دو روز فرصت داشتند جنبه های مختلف تجاری ایده خود را بررسی کرده و به داوران ارائه دهند. در ادامه مِنتورها به آموزش  کلی و تخصصی استارتاپ کسب و کار ایده پردازان پرداختند.

69 نفر در 10 تیم در این رویداد شرکت داشتند که به کمک مربیان و استادان مجرب به تکمیل و پردازش ایده های خود پرداختند. در ادامه، هیات داوران پس از بررسی های لازم از بین ده تیم حاضر، تیم های برنده  اول تا سوم این دوره از مسابقات انتخاب شدند.

در این رویداد تیم «فرهنگ جو» مقام اول، تیم «سه ب» مقام دوم و تیم «گشتایین» مقام سوم، هشتمین رویداد استارتاپی ایده تا عمل با محوریت گردشگری فرهنگی را کسب نمودند و جوایزی از طرف واحد تهران غرب و حامیان رویداد به برندگان، و داوران اهداء گردید.

گفتنی است در راستای آشنایی بیشتر دانش آموزان با پتانسیل های دانشگاه، ایده پردازان نوجوانی از مرکز تیزهوشان سمپاد نیز حضور داشتند.