پنجمین جشنواره گردشگری خوراک با محوریت آیین شب یلدا

۳۰ آذر ۱۳۹۸ | ۰۹:۰۷ کد : ۵۱۶۱
تعداد بازدید:۴۳۰

در پنجمین جشنواره گردشگری خوراک با محوریت آیین شب یلدا که ۳۰ آذر ۱۳۹۸ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب برگزار شد، دکتر داداندیش ضمن خیرمقدم و تشکر از تمام دست اندرکاران و برگزارکنندگان این رویداد اظهار کرد: خدا را شاکرم که پنجمین جشنواره شب یلدا را با حضور پر شور شما دانشجویان برگزار می کنیم. این برنامه با پیشنهاد دانشجویان گروه گردگشکری و هتلداری آغاز و هر ساله برگزار می گردد. امیدوارم که شاهد رقابت خوب دانشجویان عزیز در آشپزی و شیرینی پزی باشیم. از همه شما عزیزان که ثبت نام کردید و میهمان خودتان شدید، ازهمکاران حوزه اداری مالی و همکاران خدمات تشکر میکنم که به نحو احسن این برنامه را پشتیبانی کردند.

وی افزود: یکبار شب یلدا را اینجا تمرین کنیم. فردا در خانه ها این برنامه را داریم برنامه ای که کنار پدر و مادرها و بزرگترها باشیم و این سنتهای خوب را پاس بداریم. شاهد هستیم که درگروهها، اجتماعات، هر جوان و نوجوانی که سنتها و اصول و چارچوب های اخلاقی را بیشتر حفظ میکند، بیشتر مورد احترام و مورد توجه قرار می گیرد. امیدوارم فردا شب که یلدا است، مهربانی، همدلی، همکاری، دیگر دوستی، عشق لبریز به پدر و مادر، احترام به بزرگترها را با خود ببرید و در کنار خانواده هایتان باشید.

دکتر داداندیش خطاب به دانشجویان خاطر نشان کرد: دانشجویان گروه گردشگری راه خود را پیدا کردند. زندگی افراد موفق را که می بینید، یک نقطه شروع دارد، ما دوست داریم در دانشگاه این نقطه شروع را برای شما به وجود بیاوریم. دانشجویان گروه گردشگری با این برنامه ها، فعالیتها، مسابقات ورویدادهایی که برگزار می کنند راهشان را شروع کردند. بعضی از گروهها مثل انجمنهای علمی، مسابقات مختلف و برنامه های مختلفی را شرکت می کنند، رویدادهای استارتاپی برگزار می کنند. ما تلاش داریم در دانشگاه این قبیل فعالیت ها را با حضور شما انجام دهیم. هر کدام از شما دانشجویان که علاقمند هستید در دانشگاه فعالیت کنید و مهارت کسب کنید و ایده ای دارید، به انجمنهای علمی، کانونهای فرهنگی، روسای دانشکده ها، مراجعه کنید و دانشگاه هم شما را حمایت خواهد کرد تا بتوانیم فضای دانشگاه را آنقدر پرشورو نشاط کنیم که شما از آن لذت ببرید و در کنار درس خواندن مهارتتان را بالا ببرید.